Zaufaj nam i postaw na rozwój

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy marką działającą na rynku od 2001r. Zaczynaliśmy jako przydomowy zakład produkcyjny, jednak dzięki jasno sprecyzowanym celom i prężnemu rozwojowi szybko staliśmy się marką działającą na terenie Polski - obecnie współpracujemy z partnerami z całego świata. Kolejne etapy rozwoju firmy sprawiły, że jesteśmy doskonale zorientowani, z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorcy. Chcielibyśmy, aby nasze bogate doświadczenie przysłużyło się również do rozwoju Twojego sklepu! Pamiętaj jednak, że naszą misją jest doskonalenie siebie, naszych produktów, świadczonych usług oraz otwartość na innowacje, dlatego współdziałając z nami, nie bądź zaskoczony dynamicznym rozwojem swojej firmy. Pozostajemy również otwarci na Twoje pomysły i propozycje.

Zapraszamy do współpracy!

 • Szeroki asortyment

  Znajdziesz u nas niebywały przekrój asortymentu do wnętrz – od gałek meblowych po dębowe drzwi przesuwne. Wszystkie produkty łączy jedno – ich wyjątkowy charakter.

 • Najwyższa jakość

  Przy doborze asortymentu kierujemy się nadrzędną zasadą – produkty, które oferujemy to produkty, które sami chcielibyśmy mieć w domu.

 • Produkty dostępne od ręki

  Powierzchnie magazynowe, jakimi dysponujemy, sięgają kilku tys. m2, a dzięki właściwej organizacji przestrzeni jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dotrzeć do Twoich klientów.

 • Dropshipping

  Nie musisz magazynować produktów, aby je sprzedawać. Współpraca z wieloma firmami transportowymi i nowoczesne zintegrowane systemy, którymi operujemy, umożliwiają natychmiastowe wysyłki z naszego magazynu bezpośrednio do Twojego klienta.

 • Platforma B2B

  Rejestrując się na platformie w prosty i szybki sposób złożysz zamówienie. Będziesz mieć również możliwość zarządzania panelem administracyjnym konta.

 • Showroom

  Odwiedź nasz salon ekspozycyjny i zobacz na żywo produkty, które będą gościć w Twojej ofercie. Poznaj nasz showroom i zainspiruj się!

 • Logistyka

  Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu transportu dla Ciebie i Twojego klienta.

 • Zintegrowane systemy

  Nie wiesz, w jaki sposób zaimplementować nową bazę produktów w swoim sklepie? Chcesz stworzyć nową witrynę z naszymi produktami, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nasza wykwalifikowana kadra doświadczonych specjalistów pomoże Ci przebrnąć przez szereg procesów logistycznych i programistycznych.

 • Materiały marketingowe

  Podejmując współpracę z nami otrzymasz również pakiet skutecznych materiałów marketingowych. Szczegółowe dane dotyczące produktu, profesjonalne fotografie studyjne i aranżacyjne, a także zdjęcia obrotowe (360°) to tylko niektóre elementy wspierające wyniki sprzedażowe Twojej firmy.

 • Stabilna i kompleksowa oferta

  Asortyment, jakim dysponujemy to produkty pochodzące z własnej produkcji. Współpracujemy także ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami, dlatego zapewniamy zachowanie ciągłości asortymentu.

 • Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

  Przejście przez liczne etapy rozwoju sprawiło, że chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem!